Nasze osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2018/2019

W NASZYM PRZEDSZKOLU ZOSTAŁY ZORGANIZOWANE KONKURSY DLA DZIECI ORAZ KONKURSY RODZINNE:


V EDYCJA DZIELNICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PRZY UDZIALE STRAŻY MIEJSKIEJ W KRAKOWIE
,,ZNAM ZASADY - JESTEM BEZPIECZNY"
GRUPA II - WYRÓŻNIENIE
GRUPA IV - WYRÓŻNIENIE

KONKURS RODZINNY MUZYCZNO - PLASTYCZNY ,,MALOWANIE MUZYKI - CZTERY PORY ROKU
,,JESIEŃ" A. VIVALDIEGO
GRUPA I - WYRÓŻNIENIE
GRUPA III - II MIEJSCE

KONKURS RODZINNY PLASTYCZNY ,,KARTKA BOŻONARODZENIOWA"
GRUPA I - II MIEJSCE
GRUPA II - WYRÓŻNIENIE
GRUPA III - III MIEJSCE
GRUPA IV - I MIEJSCE

KONKURS MUZYCZNY ,,KOLĘDY I PASTORAŁKI"
GRUPA I - WYRÓŻNIENIE
GRUPA II - MIEJSCE II
GRUPA III - MIEJSCE I
GRUPA IV - MIEJSCE III

KONKURS RODZINNY MUZYCZNO - PLASTYCZNY ,,MALOWANIE MUZYKI - CZTERY PORY ROKU
,,WIOSNA" A. VIVALDIEGO
GRUPA I - II MIEJSCE
GRUPA II - III MIEJSCE
GRUPA III - I MIEJSCE
GRUPA IV - WYRÓŻNIENIE

KONKURS PLASTYCZNY ,,KREATYWNY INSTRUMENT Z SUROWCÓW WTÓRNYCH"
GRUPA III - WYRÓŻNIENIE
GRUPA II - II MIEJSCE
GRUPA I - WYRÓŻNIENIE

DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA UCZESTNICZYŁY W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYCH KONKURSACH

KONKURS PLASTYCZNY ,,BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK NA DRODZE" - WYRÓŻNIENIE
KONKURS PLASTYCZNY ,,BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK TO JA" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,MIŚ - PATRIOTA" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,TO MOJA OJCZYZNA" -UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,MOJA OJCZYZNA - MOJA MIEJSCOWOŚĆ" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,A TO WŁAŚNIE POLSKA" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,JESTEM POLAKIEM, A POLSKA TO MOJA OJCZYZNA" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,MAŁE SERCE W WIELKIEJ POLSCE" -UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,POLSKA JESIEŃ" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,KOLOROWA JESIEŃ - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,CO NAM W DUSZY GRA" - UDZIAŁ
KONKURS RECYTATORSKI ,,SPACERKIEM PO KRAKOWIE" -I MIEJSCE, III MIEJSCE
KONKURS PLASTYCZNY ,,MÓJ NIEKONWENCJONALNY INSTRUMENT MUZYCZNY" - WYRÓŻNIENIE
KONKURS PLASTYCZNY ,,POLSKA OCZAMI MAŁEGO DZIECKA" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,MÓJ PRZYJACIEL KOT" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,ANIOŁEK NAJŁADNIEJSZY" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,KRAJOBRAZY POLSKI" - I MIEJSCE, II MIEJSCE, WYRÓŻNIENIE
KONKURS PLASTYCZNY ,,PODRÓŻE PO POLSCE" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,NA WIOSENNEJ ŁĄCE" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,PORTRET PANI WIOSNY" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,ZABYTKI KRAKOWA" - UDZIAŁ
KONKURS PLASTYCZNY ,,WIOSNA WOKÓŁ NAS - UDZIAŁ
Opracowała Aneta Nowak



















ROK SZKOLNY 2015/1016

  • Plastyczny „Sztuka ludowa Małopolski – organizowany przez Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana w Krakowie,
  • Plastyczny „Moja ulubiona bajka” – organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku,
  • Plastyczny „W magicznym świecie bajek i baśni” – organizowany przez Przedszkole Publiczne w Szczyrku,
  • Plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” – organizowany przez Przedszkole Gminne w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaktorowie,
  • Plastyczny „Ludowe motywy z dziecięcej perspektywy” – organizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 43 w Sosnowce ( II miejsce),
  • Plastyczny „Świat zamknięty w książce” – organizowany przez Samorządowe Przedszkole w Lipnicy Murowanej,
  • Plastyczny „Ilustracja do ulubionej książki” – organizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie,
  • Plastyczny „Bajkowe postacie na wiosennej łące” – organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 92 w Krakowie,
  • II edycja konkursu „Smok Wawelski w oczach dziecka” – organizowany przez Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Krakowie (wyróżnienie),
  • Plastyczny „Bajkowy świat braci Grimm – organizowany przez Gminne Przedszkole Nr 2 w Trzciance,
  • Plastyczny „Moja ulubiona bajka” – organizowany przez Samorządowe Przedszkole w Rajbrocie,
  • VII Edycja konkursu Plastycznego „Ilustracja do toruńskich legend” – organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 32 w Toruniu (II i III miejsce),
  • Plastyczny „Kto Ty jesteś – Polak mały” pt. „Legendy krakowskie: Lajkonik, Smok Wawelski, Hejnał z Wieży Mariackiej” oraz „Kwiaciarki Krakowskie” – organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół



ROK SZKOLNY 2014/2015

  • Konkurs plastyczny "KUKIEŁKI, PACYNKI, ILUSTRACJE NA PATYKU, CZYLI BAWIMY SIĘ W TEATR" - I miejsce Joanna P. z grupyII
  • Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "NAJPIĘKNIEJSZE ZABYTKI EUROPY"- III miejsce dla Oli W. z grupy IV
  • Rodzinny konkurs plastyczny "UNIKAMY ZAGROŻEŃ"- I miejsce Emilka S.,Maksymilian I., II miejsce Rozalka C., Jakub i Adam K., III Mikołaj Z., Jakub G.
  • Dzielnicowy konkurs plastyczny "ZNAM ZASADY - JESTEM BEZPIECZNY", partner konkursu STRAŻ MIEJSKA MIASTA KRAKOWA.
  • Konkurs plastyczny "SPOTKANIE Z BAJKĄ" wyróżnienia Adrianna J.,Sandra T.,Weronika P.,Rozalia C.,nagroda Joasia P. z grupy II, wyrónienia Gabrysia S., Ola W. z grupy IV.
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny "UKOCHANY ZWIERZAK" III miejsce Natalia H. z grupy IV.
  • Konkurs plastyczny "SZTUKA LUDOWA MAŁOPOLSKI" laureaci:Weronika P. z grupy II, Rozalka C. z grupy II, Ola Ł. z grupy II, Asia P. z grupy II, Ola W z grupy IV, Kuba K. z grupy IV, Olga K. z grupy IV.
  • Konkurs plastyczny „ TY JESTEŚ POLAK MAŁY” pt. „TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” wyróżnienie Joasia P gr II
  • Konkurs plastyczny „SMOK WAWELSKI W OCZACH DZIECKA” II miejsce Maja U. gr.II
  • Konkurs plastyczny „PIRAMIDA ZDROWEGO ŻYWIENIA” II miejsce Rozalka C. gr. II
  • Konkurs plastyczny „SPOTKANIE Z BAJKĄ” wyróżnienia Weronika P. Rozalka C. Sandra z gr. II
  • Konkurs plastyczny „ TY JESTEŚ POLAK MAŁY” pt. „TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” pt. „STRÓJ KRAKOWSKI W OCZACH DZIECKA” I miejsce Julia D. Gabrysia gr. III, II miejsce Kuba K. gr. IV, III miejsce Zuzia D. gr IV
  • Konkurs plastyczny „Pilnujemy marzeń” II miejsce Kuba G. gr. III
  • I miejsce w zawodach i za najlepszy doping dla dzieci z grupy III na I KROWODERSKIEJ OLIMPIADZIE PRZEDSZKOLAKA zorganizowanej przez ZSO nr i Radę Dzielnicy V Krowodrza
  • RODZINNY KONKURS LITERACKO PLASTYCZNY „Jestem zdrowy , bo….” I miejsce Marysia D.gr. I i Miłosz O. gr.IV, II miejsce Paulina Z. gr III, III miejsce Krzyś S. gr I

Dzieci brały również udział w konkursach:
"Mój ulubiony sport zimowy"
"Sporty zimowe"
"Wiosna budzi się do życia"
"Wiosna 1000 ma kolorów"
"Bezpieczne wakacje"


ROK SZKOLNY 2013/2014
  • VIII ogólnopolski konku]rs plastyczny „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA – RODZIMY FOLKLOR” zorganizowany pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego i ks. kardynała Stanisława Dziwisza- - wyróżnienie dla Poli K. z grupy IV
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „LAS - NASZ WSPÓLNY DOM”
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „IDZIE JESIEŃ”
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „KOLOROWE WIERSZE TUWIMA”
  • Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „ WIERSZYKOWE TRELE - MORELE
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „MOJE MIASTO, MOJA OKOLICA”
  • Regionalny konkurs plastyczny „O SMOKU, WAWELSKICH GŁOWACH, STAŃCZYKU I KRÓLU ALCHEMIKU” zorganizowany przez Zamek Królewski na Wawelu w Krakowie: - wyróżnienie dla Marii W. z grupy III
  • Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny ”KRAKÓW W KOLORACH JESIENI”


Dzieci brały udział również w konkursach:

„MÓJ PRZYJACIEL PIES”
„JESTEM POLAK MAŁY – POLSKIE PIESNI PATRIOTYCZNE”
„DRZEWO W JESIENNEJ ODSŁONIE”
„JESIENNE DUSZKI I LEŚNE SKRZATY”
„TUWIM I BRZECHWA MOIMI ULUBIONYMI AUTORAMI WIERSZY”
„ILUSTRACJE DO TORUŃSKICH LEGEND”
„JESIENNY KRAJOBRAZ”
„POLSKA I BELGIA CZYTA TUWIMA”


ROK SZKOLNY 2012/2013
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje miasto w moich oczach":miejsce III Pola K. wyróżnienie Adaś K.
  • Wyróżnienie dla Marzenki C. z grupy III w konkursie organizowanym przez DK Podgórze pod patronatem Radnego Miasta Krakowa Pana Kuśmider "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa".
  • Wyróżnienie dla Poli K. z grupy III w konkursie ogólnopolskim "Zabytki Mojego Miasta".
  • W konkursie "Wierszykowe Trele-Morele" I miejsce Ola S., Marysia Ś., Staś B.
  • W konkursie "Leśna Choinka" I miejsce Marta K., Marzenka C., Bartek J. wyróżnienie Gabryś K.
  • Konkurs Klastyczny "Bezpieczny przedszkolak" miejsce III Marzenka C.
  • Regionalny konkurs plastyczny "Wiosenny krajobraz naszego regionu" miejsce III Marysia Z.
  • Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Moje ulubione miejsce w Krakowie"miejsce I Wiktoria B., miejsce III Gabrysia M., wyróżnienie Adaś K.
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „Wiosenne orgiami” Weronika H. wyróżnienie.
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „Klasyka inspiruje” Izabela B. III miejsce
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „Wiosenna łąka” Izabela B. III miejsce
  • Międzynarodowy Konkurs Grafiki Komputerowej „Mój piękny kraj” Weronika H. wyróżnienie
  • Konkurs plastyczny „O czym marzę gdy zamykam oczy…” – „W mojej magicznej krainie” Weronika H. I miejsce, Gabrysia M. III miejsce.


Dzieci brały udział w wielu innych konkursach:
  • "W Jesiennym Koszyku Smakołyków Bez Liku"
  • Konkurs wiedzy "Kraków W Legendach"
  • "Już Wiem Jak Bezpiecznie Bawić Się "
  • "Złota Jesień"
  • "Piękno Jesiennych Łąk ,Pól I Lasów"
  • "Zimowy Pejzaż Mojej Miejscowości"
  • "Zimowy Krajobraz"
  • "Jesteśmy Małymi Europejczykami"
  • Konkurs rodzinny "Kraków w oczach dziecka" I miejsce Wiktoria B., II miejsce Kuba G., III miejsce Maja D.
Przedszkolowo.pl logo